جشنوراه دوو میلیون تومانی

در حال حاضر برند لوازم خانگی دوو جشنواره تابستانه خود را با نام جشنواره دوو میلیون تومانی را برگزار کرده است که از ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۲ شروع گردیده و بر روی ماشین های لباسشویی و تلویزیون ها اعمال می‌شود. این هدیه ها به صورت نقدی و تا سقف ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان است و با خرید هر یک از محصولات قرار گرفته درون لیست به خریدار تعلق می‌گیرد که محصول را پس از تاریخ ذکر شده خریداری و نصب نمایند.

شما می‌توانید با خرید لوازم خانگی دوو از فروشگاه آذین استار از این هدایا بهره مند شوید.

مراحل دریافت هدیه در جشنواره دوو

  1. نصب محصول خریداری شده پس از تحویل گرفتن سفارش خود با شماره ۱۶۹۹ (بدون پیش شماره و از سراسر کشور) تماس گرفته و درخواست نصب محصول خود را ثبت نمایید.
  2. دریافت کد تخفیف پس از نصب کالا و مشاهده فاکتور خرید توسط نماینده مجاز شرکت به ازای هر محصول یک کد تخفیف در اختیار شما قرار خواهد گرفت که از طریق پیامک به شما ارسال خواهد شد.
  3. فعالسازی کد دریافت شده خریداران گرامی پس از نصب و دریافت کد تخفیف می توانید از طریق لینک زیر به فعالسازی کد تخفیف و هدیه خود بپردازید.
  4. دریافت هدیه جشنواره پس از فعالسازی کد و تایید شماره شبا توسط شرکت، هدیه شما حداکثر ظرف مدت یکماه به حساب شما واریز خواهد شد و از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.

سوالات متداول جشنواره دوو

جشنواره دوو تا چه تاریخی است؟

جشنواره دوو از 13 خرداد ماه 1402 شروع و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.