8 محصول

طاها شیر

شرکت صنایع تولیدی شیرآلات طاها در سال ۱۳۶۰ در زمینه پخش محصولات بهداشتی ، ساختمانی ، لوله و اتصالات فعالیت خود را آغاز نمود و پس از چندین سال تلاش مستمر در سال ۱۳۸۷ موفق به ثبت این شرکت و احداث کارخانه تولیدی شیرآلات بهداشتی ساختمان با نام تجاری طاها شیر گردید .

تنوع ، کیفیت و برآورده کردن خواسته های تمامی سلیقه ها باعث گردید این شرکت بتواند به عنوان تنها تولیدکننده بزرگ جنوب کشور، در زمینه شیرآلات بهداشتی سهم عمده ای از بازار را نصیب خود کند.

طاهاشیر با فراهم آوردن بیش از ۲۰۰ فرصت شغلی ، دو کارخانه تولیدی و فعالیت گسترده در بخش بازرگانی یکی از پیشگامان صنعت کشور محسوب می گردد.

محصولات طاهاشیر

شرکت طاهاشیر انواع شیرآلات ساختمانی مانند (شیر حمام، شیر توالت، شیر ظرفشویی، شیر روشویی) در نمونه های توکار و روکار،  و اکسسوری و تجهیزات دیگر (شیر پیسوار، فلاشتانک، علم دوش، شیلنگ توالت و …) را در مدل های مختلف تولید و به بازار های داخلی و حتی خارجی نیز عرضه می نماید.

برند های زیر مجموعه طاهاشیر

مدل های مختلف محصولات طاهاشیر در برند های طاهاشیر (هوکولکس)، اشتیاق (کابان)، دکات و شایلین عرضه می شود.

این محصولات دسته بندی شده اند و هر دسته بندی با برند مخصوص خود عرضه میشود (یک مدل شیر در دو برند مختلف زیر مجموعه شرکت طاهاشیر وجود ندارد.)

سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)